Aslan’ın İsviçre Kampı Oyuncuları Belli Oldu

Aslan’ın İsviçre Kampı Oyuncuları Belli Oldu

Yeni sezon çalışmalarına İstanbul’da başlayan Galatasaray’ın İsviçre kampındaki oyuncularının listesi açıklandı. İki dev oyuncu listede yer almadı.

SPOR - Galatasaray - 2018-07-07 14:39:58 Bu içerik 433 kez okundu.

Yeni sezon çalışmalarına İstanbul’da başlayan geçtiğimiz sezonun şampiyonu Galatasaray oyuncuları İsviçre kampı için Zürih’e uçtu. Atatürk Havalimanı’ndan açıklamalarda bulunan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, eksiklikleri kampta tamamlamayı temenni etti. 1 haftadır İstanbul’da çalıştıklarını kaydeden Terim, İsviçre kampından çalışmalarına devam edeceklerini belirterek Türk futbolu ve Galatarasay’a hayırlı bir yıl diledi.

Transfer için 31 Ağustos’a kadar zamanları olduğunu söyleyen Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in kamp kadrosunda Tolga Ciğer ve Tarık Çamdal yer almadı.

23 kişilik kamp kadrosunda, Tolga Ciğer ve Tarık Çamdal sakatlığı sürdüğü için yer almadığı belirtildi. 8 genç futbolcunun yer aldığı kadroda ameliyat sürecinde olan Belhanda ve Dünya Kupası turnuvalarında mücadele veren Muslera ve Nagatomo’nun izinlerini tamamladıktan sonra kadroya katılacağı bildirildi.

Kadroda yer alan oyuncular şu şekilde açıklandı: “Abdussamed Karnuçu, Ahmet Çalık, Ahmet Sivri, Bafetimbi Gomis, Boran Güngör, Berk Balaban, Celil Yüksel, Doğan Can Davas, Eren Derdiyok, Fernando Reges, Garry Rodrigues, İsmail Çipe, Lionel Carole, Maicon Roque, Mariano Ferreira, Martin Linnes, Muğdat Çelik, Ryan Donk, Selçuk İnan, Serdar Aziz, Sinan Gümüş, Sofiane Feghouli, Yunus Akgün.” 

DİĞER HABERLER