Fenerbahçeli Taraftarların Konyaspor’un Koltukları Kırdığı İddia Edildi

Fenerbahçeli Taraftarların Konyaspor’un Koltukları Kırdığı İddia Edildi

Dün akşam Atiker Konyaspor ile Konya’da mücadele eden Fenerbahçeli taraftarların kulüp eşyalarına zarar verdiği öne sürüldü.

SPOR - Fenerbahçe - 2018-09-17 18:13:18 Bu içerik 200 kez okundu.

Dün akşam, Atiker Konyaspor ile Fenerbahçe Konya’da mücadele etti. Atiker Konyaspor tarafından yapılan açıklamada Fenerbahçeli taraftarların kulüp eşyalarına zarar verdiği iddia edildi.

Atiker Konyaspor, sarı lacivertli takım taraftarlarının klozet, çeşme, kapı, ayna ve çok sayıda koltuğu kırdığını belirtti.

Fenerbahçe taraftarının maçın ardından kendilerine ait bölümde yer alan çok sayıda koltuk, ayna, kapı, klozet ve çeşmeleri kırdığını belirten Atiker Konyaspor, tuvaletleri, turnikeleri ve duvarları savaş alanına çevirdiklerini, öte yandan konuk ekibin taraftarının tel örgü bariyerlerini kırarak kontrol merkezindeki çalışanlara saldırdığını, misafir takım taraftarı grubunun tribünleri terk etmesinin ardından stat yetkilileri ve federasyon temsilcisi tarafından yapılan hasar tespiti sonrasında; tribündeki çok sayıdaki koltuğun parçalandığı, klozet kapakları, turnike bariyerleri, ayna ve kapıların kırıldığı görüldüğü, ayrıca pisuvarların kullanılamaz hale getirildiği ve sabunlukların söküldüğü bildirildi.


 

DİĞER HABERLER